fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Hotel Azzun – weekend w SPA na Mazurach

ORIENTALNE SPA

Nasze orientalne SPA łączy w sobie tradycje starożytności z nowoczesnymi technikami. Każdy proponowany przez nas zabieg jest niepowtarzalnym rytuałem – ma swój wyjątkowy klimat, odpowiedni nastrój i mnóstwo uroku. Wpływamy na ciało poprzez zmysł dotyku, zapachu, węchu i słuchu, dlatego dużą wagę przywiązujemy do bezpośredniego kontaktu gościa z terapeutą.

ROZPIEŚĆ CIAŁO I DUSZĘ

Zabiegi w Orient SPA&Wellness opierają się na kulturze wschodu. Szczególnie polecamy Państwu Ceremoniał Hammam, czyli masaż na podgrzanym ekskluzywnym kamieniu wraz z peelingiem ciała w pianie.

Zabieg Rasul łączy w sobie cztery żywioły (wodę, ogień, ziemię i powietrze) w jedno wyjątkowe przeżycie dla ciała i duszy. Wspólny ceremoniał przeznaczony dla nawet czterech osób, jest peelingiem wykonywanym samodzielnie glinkami w łaźni parowej. Posiadamy także bogatą ofertę pakietów SPA.

Autorskie Rytuały Azzun

......wyjątkowy czas tylko dla Ciebie....

Zabiegi w Hammam

.....orientalne zabiegi na podgrzewanym stole, blask świec, unoszący się aromat oliwki przeniosą Cię do bajkowej Persji....

Zabiegi w Rasul

....orientalny seans w łaźni parowej.....

Masaż

....dotyk, który wprowadzi Cię w stan głębokiego odprężenia....

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

....dobroczynne działanie kosmetyków renomowanych marek...

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

....dobrane ze starannością do potrzeb twojej cery....

Kąpiele

....toń wody i aromatów w romantycznym otoczeniu....

ZABIEGI SPA

W Orient SPA Azzun korzystamy z kosmetyków pochodzących od renomowanych producentów, a inspiracje czerpiemy z bliskowschodnich technik masażu. Nasza wykwalifikowana kadra stale doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach. Na miejscu istnieje możliwość zakupu kosmetyków do samodzielnej pielęgnacji.

 

Zachęcamy także do organizacji konferencji w naszym hotelu w Olsztynie.

 

Rezerwacja zabiegów: spa@azzun.pl.; tel. 89 537 56 29

Zapraszamy:

poniedziałek – piątek: 12:00 – 22:00

sobota – niedziela – 10:00 -22:00