fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Restauracja Azzun w Hotelu SPA w Olsztynie

KUCHNIA PEŁNA SMAKÓW

Restauracja Azzun to wymarzone miejsce dla tych, którzy pragną skosztować  wyśmienitych dań i w odwiedzanych miejscach poszukują relaksującego klimatu. Rustykalny, lekko bretoński wystrój wnętrza, tworzy niesamowity nastrój, będący wspaniałą oprawą obiadów niedzielnych, kolacji, bankietów, przyjęć okolicznościowych, czy spotkań biznesowych.

Możliwości i doświadczenie naszego personelu umożliwią organizację przyjęć o różnym stylu, klimacie oraz formie. Specjalnie na życzenie naszych gości przystrajamy salę i komponujemy odpowiednie menu. Zrobimy co w naszej mocy, by poczuli się Państwo wyjątkowo.

MENU NA KAŻDĄ PORĘ ROKU

Wszystkie dania serwowane w naszej restauracji są przygotowywane przez zespół znakomitych kucharzy, których szkolili najwięksi mistrzowie sztuki kulinarnej. Szef Kuchni dba zarówno o wyjątkowy smak przygotowywanych dań jak też o odpowiedni dobór zdrowych i ekologicznych produktów, wykorzystując warzywa i owoce z własnego ogródka. O każdej porze roku zapraszamy na wypiekany przez nas zdrowy i pachnący chleb z ziarnami i bakaliami.

PRZYJĘCIA WESELNE i OKOLICZNOŚCIOWE

...gdzie wykwintny smak dań łączy się z przyjazną aurą miejsca i nienaganną obsługą tworząc niepowtarzalny klimat każdego spotkania... Zachęcamy do odwiedzenia nas i organizowania w Hotelu Azzun Orient SPA&Wellness przyjęć weselnych i okolicznościowych.

Przyjęcia Weselne - Hotel Azzun Orient Spa & Wellness

Restauracja Azzun:

Zapraszamy:

od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 22:00,

w sobotę i niedzielę od 8:00 – 22:00.

Rezerwacje przyjęć okolicznościowych:

tel. 662 026 040, 89 537 56 22,

mail: resturacja@azzun.pl