Notice: Funkcja wp_enqueue_style została wywołana nieprawidłowo. Skrypty i style nie powinny być rejestrowane ani dodawane do kolejek do czasu włączenia jednej z następujących funkcji obsługujących rozszerzenia (ang. „hook”): „wp_enqueue_scripts”, „admin_enqueue_scripts” lub „login_enqueue_scripts”. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 3.3.0.) in /home/azzun/ftp/adminwww/domeny/projekt2014/html/wp-includes/functions.php on line 4973
Jak walczyć z cellulitem? |
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Jak walczyć z cellulitem?

zabiegi SPA
Cellulit to chyba najgorsza zmora kobiet po 25 roku życia. Nawet pierwsze zmarszczki nie są takie straszne – można w końcu je przykryć delikatnym makijażem lub zredukować podczas jednego zabiegu. Cellulit pożerający niegdyś jędrne ciało jest ciężki do okiełznania. Nie się go po prostu o tak usunąć, nie ma też jak go zatuszować zwłaszcza – o zgrozo! – w sezonie wakacyjnym. Nie jest prawdą, że dopada tylko kobiety z nadwagą. Również te szczupłe mają z nim problem.

Samodzielna walka

Mało prawdopodobne jest, że uda nam się całkiem usunąć cellulit. To, co można zrobić, to podjąć walkę o jego redukcję i spowolnienie jego powstawania. Przede wszystkim: kosmetyki. Używajmy kremów antycellulitowych. Po pierwsze, zawierają one składniki, które ograniczają powstawanie nieestetycznej skóry. Po drugie, wcieranie kosmetyków to masaż dla naszego ciała. Nie żałujmy więc siły i dokładnie wmasujmy krem w pupę, uda, i brzuch. Cellulit uwielbia wylegiwanie się w gorącej wodzie i siedzący tryb życia – odbierzmy mu to! Kąpiele zamieśmy na szybkie prysznice i zadbajmy o dzienną porcję ruchu. Na piękne ciało ma oczywiście tez wpływ odpowiednia dieta. Fast foody, słodycze i alkohol fatalnie wpływają na jakość skóry.

Pomoc profesjonalistów

Drugą opcją jest wytoczenie ciężkich dział. W tym celu musimy co jakiś czas spędzić weekend w SPA. Tam profesjonalne masażystki zajmą się naszym problemem. I nie, nie są to wcale przyjemne masaże uwiecznione na folderach reklamowych. Walka z cellulitem to bolesne ugniatanie skóry, plus zabiegi przeprowadzane przy pomocy maszyny, która również nie wie, co to litość. Jednak trzeba przyznać, że przeprowadzane regularnie przynoszą naprawdę oszałamiające efekty. Kosmetyki w SPA i sposób ich aplikacji mają mocniejsze działanie, niż produkty ze sklepu, które wchłaniają się tylko we wierzchnie warstwy skóry.