fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Organizacja wieczoru panieńskiego | wieczór panieński w SPA

wieczór panieński w SPA
Organizacja wieczoru panieńskiego jest nie lada wyzwaniem dla druhny panny młodej. Ostatnia panieńska impreza musi być niezapomniana i spędzona w gronie najlepszych przyjaciółek. Warto przeżyć ten niezapomniany czas w oryginalny sposób.

Weekend w SPA

Wieczór panieński w SPA da nam nie tylko możliwość relaksu w gronie bliskich przyjaciółek, ale również pozwoli na odpowiednie przygotowanie się do ślubu. Zabiegi kosmetyczne, upiększające, odprężające masaże, możliwość korzystania z sauny i basenów, brzmi niezwykle kusząco. Aby wieczór panieński był naprawdę niezapomniany, a zabiegi były jeszcze większą przyjemnością, należy znaleźć odpowiednie SPA. Często hotele mają specjalny pakiet przygotowany dla uczestniczek wieczoru panieńskiego. W zależności od naszych oczekiwań, mają one w swojej ofercie wyjątkowe menu, specjalną, wydzieloną strefę, w której uczestniczki spotkania, będą czuły się niezwykle komfortowo. Ponadto można zainteresować się zorganizowaniem dodatkowych atrakcji, takich jak warsztaty pole dance czy salsy. Świetna zabawa gwarantowana.

Wspólna sesja zdjęciowa

Innym sposobem na ciekawe spędzenie tego wieczoru jest zorganizowanie wspólnej sesji zdjęciowej. Samo przygotowanie stylizacji i makijażu w gronie najbliższych da nam wiele radości, a dodatkowo zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Jeśli sama sesja to zbyt mało i chcecie poczuć się dopieszczone, warto skorzystać z usług profesjonalnej makijażystki i fryzjerki. Świetnie wystylizowana, w pięknym makijażu i oczywiście w obiektywie profesjonalnego fotografa, każda z uczestniczek zabawy poczuje się jak gwiazda. Aby sesja przyniosła jeszcze więcej radości, można przygotować zdjęcia tematyczne, z zabawnymi gadżetami czy maskami. Sesja zdjęciowa to wspaniały wstęp do dalszej zabawy. Udane zdjęcia można uczcić w barze lub klubie.