fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Pomysły na prezenty walentynkowe | oryginalne walentynki

walentynki na mazurach
Miłość i przywiązanie powinno okazywać się każdego dnia, jednakże Walentynki są świętem, w który pozwala na prawdziwą celebrację związku. Kolacja przy świecach, drobne prezenty, romantyczny film w kinie… To wszystko brzmi bardzo zachęcająco. Warto jednak wysilić się na nieco bardziej oryginalne spędzenie tego dnia, które na pewno zapadnie w pamięć na długo.  

Weekend w SPA na Mazurach

Kraina Jezior, jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce. Mowa oczywiście o Mazurach, których zapierające dech w piersiach piękno, jest doskonałym miejscem na spędzenie romantycznego weekendu. Taki wypad będzie świetnym prezentem walentynkowy dla naszej drugiej połówki. Aby nasz wyjazd był czymś wyjątkowym, warto zarezerwować hotel ze  strefą SPA. Relaksujące masaże, upiększające zabiegi, baseny i sauny sprawią, że wrócimy do domu z naładowanymi bateriami. Jeżeli oczekujemy czegoś więcej, niż tylko regularnych atrakcji SPA, warto skontaktować się z obsługą hotelu. Niektóre z nich organizują dodatkowe usługi, które sprawią, że wyjazd będzie wyjątkowy. Świetnym pomysłem jest np. nocne pływanie w pomieszczeniu oświetlonym jedynie blaskiem świec.  

Ekstremalne walentynki

Jeżeli jednak spokojny wypoczynek w SPA nie jest tym, czego oczekujemy, warto zainteresować się nieco bardziej ekstremalnym sposobem spędzenia walentynek. Ten wyjątkowy dzień można spędzić np. w przestworzach! Wiele firm oferuje walentynkowy przelot paralotnią lub motolotnią. Taki lot gwarantuje niezapomniane przeżycia, a co więcej jest stosunkowo tani. Jeżeli mamy możliwość wydania odrobinę więcej, warto zainteresować się przelotem balonem. Do kosza balonowego można zabrać ze sobą przekąski i butelkę szampana. Lunch zjedzony w powietrzu z ukochaną osobą, na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.