fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Podróż poślubna w Polsce: hotel z pokojami z jacuzzi

podróż poślubna w Polsce
Czy w ciągu najbliższych miesięcy planujesz wziąć ślub? Na pewno niedługo po uroczystości zamierzacie udać się w podróż poślubną. Pary Młode decydują się często na egzotyczną podróż za granicę. Jeśli jednak wolelibyście zostać w kraju, poszukajcie wyjątkowego miejsca, które będziecie wspominać przez lata.

Jedyna taka podróż w życiu

Poświęćcie trochę czasu na znalezienie wyjątkowego hotelu. Niech będzie to miejsce, które zapewni Wam rozrywkę, nawet jeśli pogoda nie dopisze. Zacznijmy od pokoju. Powinien być romantyczny i klimatyczny. Hotel z pokojami z jacuzzi jest wręcz idealnym wyborem dla Nowożeńców. Sprawdźcie, czy w hotelu jest dobra restauracja, a także czy posiada swoją dyskotekę lub pub – zabawa na parkiecie utrwali Wam miłe wspomnienia z wesela. Poszukajcie hotelu, który posiada swój basen. Nic tak nie relaksuje po stresach związanych z ceremonią ślubną, jak leniwe pluskanie się w wodzie lub odkrywanie przylegających do basenu saun, łaźni czy term. Być może hotel, który sobie upatrzyliście posiada wypożyczalnię rowerów? Jeszcze lepiej! Jeśli pogoda dopisze, wybierzecie się na romantyczną wycieczkę po okolicy.

Piękna okolica

 Podróż poślubna ma być relaksująca i romantyczna, zapomnijcie więc o hotelach w centrach wielkich miast. Zdecydujcie się raczej na obiekt na cichych i zielonych Mazurach. Czas poza hotelem spędzicie na spacerach wśród zieleni lub pływając kajakiem. Będziecie mogli oglądać zachody słońca na pomoście i nie zaczepiani przez nikogo po prostu cieszyć się sobą. Jeśli oboje macie dusze odkrywców, w ciągu dnia możecie robić sobie wycieczki do malowniczych, mazurskich miasteczek – tych bardzo znanych, jak i tych, o których mało kto słyszał. Mazury to kilometry ścieżek przyrodniczo-edukacyjnych, zabytki po II Wojnie Światowej, a także skanseny z urokliwymi domkami, w których można kupić rękodzieło i regionalne, ekologiczne produkty.