fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Pomysł na weekendowy wyjazd dla przyjaciółek: weekend w SPA

babski weekend w SPA
Jeśli planujesz wyskoczyć z przyjaciółką na babski weekend, pomyślcie o wizycie w salonie SPA na Mazurach! Odpoczniecie, poplotkujecie, zadbacie o urodę, zwiedzicie okolicę. Nie ma lepszej opcji na wspólne spędzenie czasu dla dwóch kobiet, które nie mogą bez siebie żyć.

W drogę!

Czas tylko dla Was zacznie się już w samochodzie. Gdy tylko zatrzaśniecie drzwi i zapniecie pasy, będziecie miały dla siebie całą drogę na przegadanie bieżących jak i zaległych spraw. Po drodze zatrzymajcie się w uroczej knajpie i zjedzcie solidne czekoladowe ciasto. Dieta chwilowo nie obowiązuje! Gdy dojedziecie na miejsce, zameldujcie się w pokoju. Macie wolny wieczór! Możecie przejść się na hotelowy basen i dokończyć plotki w jacuzzi lub saunie. Jeśli wieczór jest ciepły, pójdźcie na spacer po okolicy. A może chcecie poszaleć na parkiecie jak za dawnych lat? Odwiedźcie hotelową dyskotekę! Jeśli humory dopiszą, bawcie się nawet do białego rana. Regenerację zaczniecie dopiero następnego dnia.

Pakiety SPA

Weekend w SPA obejmuje różne zabiegi pielęgnacyjne, na które na wszelki wypadek nie umawiajcie się na godziny poranne. Gdy odeśpicie szaleństwa poprzedniej nocy, w leniwym tempie udacie się do salonu. Tam traficie w ręce kosmetyczek, masażystek, manicurzystek – same wybierzcie, czego Wasze dusze i ciała najbardziej potrzebują. Wiele salonów SPA oferuje pakiety dla przyjaciółek, zabiegi wykonywane są równocześnie, a dzięki temu Wy cały czas możecie plotkować! Zregenerowane po wizycie w SPA znów macie popołudnie dla siebie. Wypożyczcie rowery, kajak, lub po prostu podjedźcie autem do najbliższego miasteczka, aby je dokładnie zwiedzić. Zapytajcie o lokalne atrakcje – być może w okolicy jest jakiś park zwierząt, port pełen knajpek lub inne ciekawe miejsce. Jeśli chcecie poleniuchować, wybierzcie się na kolację do hotelowej restauracji, a potem zostańcie w pokoju oglądając jakiś film, nie martwiąc się o to, kto pozmywa po kolacji…