fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Obchody Dzień Kobiet | oryginalny prezent dla ukochanej

prezent na dzień kobiet
Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Warto już teraz zastanowić się, jaki prezent sprawić bliskiej nam kobiecie. Oklepane czekoladki i kwiatki, będą na pewno miłym drobiazgiem, ale czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego.

Książka, filharmonia, teatr…

Książka jest zawsze dobrym pomysłem! Rozbudza wyobraźnię, pozwala na chwilę oderwać się od codzienności, relaksuje. Jeśli nie wiecie, jaką książkę wybrać, zróbcie mały wywiad środowiskowy lub po prostu zastanówcie się, czym interesuje się wasza ukochana kobieta. Innym ciekawym pomysłem jest wspólne wyjście do teatru, które będzie na pewno miłą i odświeżającą alternatywą dla kina. Wśród bogatego repertuaru teatrów, na pewno znajdziecie coś dla siebie.  Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretny tytuł zasięgnij rady, czytając liczne recenzje teatralne. Po udanym spektaklu warto wybrać się na romantyczną kolację. Jeśli wasza wybranka jest miłośniczką muzyki, warto podarować jej bilety do filharmonii lub opery. Radość z prezentu gwarantowana.

Zabiegi SPA lub wspólny wyjazd

Dzień Kobiet w SPA? Dlaczego nie! Pakiet relaksujących zabiegów, masaży, kąpieli to dobre rozwiązanie dla pań w każdym wieku. Możliwość oderwania się od codziennych zajęć, skoncentrowania się wyłącznie na sobie, które daje SPA, będzie prawdziwie trafionym prezentem. Warto rozejrzeć się za specjalnymi zabiegami, takimi jak masaż czekoladom czy zestaw orientalnych zabiegów. Jeżeli mamy możliwość, warto wymienić jednodniowy pakiet zabiegów, na weekendowy pobyt w hotelu SPA dla dwojga. Dzięki temu będzie można prawdziwie celebrować to szczególne święto. Bo cóż bardziej cennego można ofiarować ukochanej osobie niż swój czas? Weekend w SPA pozwoli na przyjemne spędzenie czasu zarówno mamie i córce, jak i przyjaciółką czy małżeństwu.