fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Prezent na rocznicę ślubu: hotel z pokojami z jacuzzi

rocznica ślubu
Okrągła rocznica ślubu to prawdziwy powód do świętowania. Zwłaszcza, gdy chodzi o rocznicę ślubu naszych rodziców! To właśnie dzięki ich związkowi, miłości i wzajemnemu szacunkowi  wyrośliśmy na dorosłych, samodzielnych ludzi. W ramach świętowania ich jubileuszu spraw im niezapomniany prezent. Niech nie będzie to kolejny sprzęt domowy, czy pamiątkowy bibelot zbierający kurz. Pomyśl o czymś specjalnym: podaruj im wspaniały czas, w którym będą mogli znów nacieszyć się sobą.

Randka w hotelu

Zafunduj im wspaniały weekend w dobrym hotelu. Niech odpoczną od codzienności, prania, zmywania i grabienia ogrodu. Wybierz najlepszy pokój, jeśli zdecydujesz się na hotel z pokojami z jacuzzi – jeszcze lepiej! Będą mogli zażyć prawdziwego luksusu. Rezerwując pokój porozmawiaj z obsługą o okazji, z jakiej jest wynajmowany. Być może zaproponuje Ci umieszczenie w pokoju powitalnego szampana lub kwiatów dla mamy. Zwróć też uwagę na atrakcje w hotelu, aby rodzice się nie nudzili. Idealnie by było, gdyby posiadał basen, a jeszcze lepiej – termy lub łaźnie. Rodzice będą mogli zrelaksować się, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie.

Okolica

Zastanów się, w jaki rejon Polski wysłać rodziców. Jednym z najromantyczniejszych rejonów są Mazury. Zalesione tereny i spokojne wody jezior zachęcają do wspólnych spacerów. Mazury to również znane deptaki popularniejszych miasteczek, senne ryneczki tych mniej znanych, oraz wiele ciekawych miejsc historycznych do zwiedzenia. To przede wszystkim czyste powietrze filtrowane przez hektary lasów dookoła. Jeśli rodzice są aktywni fizycznie z przyjemnością wynajmą rowery na krótką przejażdżkę po okolicy, a ewentualny upał podczas pobytu być może skusi ich… na kajak! Nie planuj im czasu, niech sami zdecydują jak chcą go spędzić. Najważniejsze, żeby spędzili go razem, jak para zakochanych niegdyś młodych ludzi.