fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Jak Młodzi mogą ciekawie celebrować dzień I rocznicy ślubu

rocznica ślubu
Ślub i wesele to wielkie wydarzenia w życiu, zapadające w pamięć nie tylko Parze Młodej, ale i całej jej rodzinie. I rocznica ślubu to świetna okazja to przypomnienia sobie emocji, które towarzyszyły wszystkim tego dnia, obejrzenie jeszcze raz nagrania z wesela i do celebrowania uczucia, które nadal łączy dwie osoby. Ile jest par, tyle jest sposobów na świętowanie tego dnia. Przyjrzyjmy się jednak dwóm najpopularniejszym z nich.

W gronie najbliższych

Część par decyduje się na spędzenie tego dnia w kręgu najbliższej rodziny, która była z nimi w dniu wesela. Nowożeńcy często zapraszają rodziców i rodzeństwo na wystawny obiad, być choć trochę nawiązać do klimatu wesela. Oczywiście nie wszystkie pary mają możliwość zaproszenia kilkunastu osób do swojego mieszkania. Dlatego też część z nich decyduje się na zorganizowanie rocznicowego obiadu w restauracji. Najlepiej w tej kwestii sprawdzają się restauracje hotelowe, które wiedzą, jakimi prawami rządzą się przyjęcia okolicznościowe. Dlatego też najczęściej gwarantują profesjonalną obsługę i pyszne jedzenie. Hotel, w którym znajduje się restauracja może być świetnym pomysłem na nocleg dla gości, którzy przyjadą na uroczystość z daleka. Para Młoda powinna wcześniej zapytać o dostępność pokoi i zarezerwować ich odpowiednią ilość.

Tylko we dwoje

Część par decyduje się na spędzenie tego dnia tylko we dwoje. Szukają one jakiegoś dobrego hotelu w pięknym miejscu Polski i spędzają weekend ciesząc się sobą. Najczęściej wybierany hotel to miejsce romantyczne, sprzyjające zakochanym. Bardzo chętnie bukowane są pokoje z prywatnym jacuzzi, w hotelach, które posiadają sauny czy własne, orientalne SPA. Para Młoda może wiec celebrować rocznicę ślubu na wspólnym masażu, czy relaksują się w wodzie. Niektóre hotele mają też swoje kluby nocne, Młodzi mogą więc przypomnieć sobie szalone tańce z wesela. Ten sposób celebrowania jest o tyle dobry, rozwiązaniem, że nie jest uzależniony od pogody, która będzie za oknem. Wybór dobrego hotelu gwarantuje parze atrakcje nawet wtedy, gdy na zewnątrz będzie lał solidny deszcz.