fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Romantyczny weekend we dwoje: hotel z pokojami z jaccuzi

weekend na Mazurach
Chciałbyś zrobić niespodziankę swojej drugiej połówce? Zabierz ją na romantyczny weekend! Spędźcie trochę czasu tylko we swoje, ucieknijcie od codziennych problemów i odpocznijcie. Wspólne wyjazdy łagodzą spory, zbliżają ludzi do siebie i pozwalają spojrzeć na wspólne problemy z nowej perspektywy. Raz na jakiś czas dobrze jest pocelebrować związek i odświeżyć jego podwaliny. Nie wiesz dokąd pojechać? Wybierz spokojny hotel gdzieś na Mazurach. Nic tak nie relaksuje, jak spokojne spacery po lesie, z dala od tłumów krążących po popularnych deptakach.

Zrób niespodziankę!

Zaskocz partnerkę! Sam zarezerwuj hotel , a ona niech do końca nie wie, dokąd ją wieziesz. Poszukaj hotelu z ofertą dla zakochanych. Wiele z nich proponuje romantyczne kolacje przy świecach, pakiety SPA dla niej lub dla pary, lub kwiaty i powitalnego szampana w pokoju. Znajdź hotel z pokojami z jacuzzi. Własna wanna z bąbelkami w sypialni jest esencją luksusu i… zapowiedzią naprawdę gorącej nocy! Zjedzcie kolację w hotelowej restauracji, poznając nowe smaki i ciesząc się sobą. Tego dnia nie będziecie musieli sprzeczać się o to, kto załaduje zmywarkę.

Atrakcje we dwoje

Jeśli nie jesteście typem kanapowców, w dzień wybierzcie się w teren. Mazury oferują setki kilometrów ścieżek leśnych, na których czasami można spotkać dziką zwierzynę. Pojedźcie nad najbliższe jezioro, obejrzyjcie zachód słońca. A może wypożyczycie rowery lub kajaki? Wybierając hotel pamiętaj o kapryśności polskiej pogody. Znajdź obiekt, który posiada basen lub termy. Dostarczą Wam one rozrywki w razie gdyby burzowe chmury przysłoniły słońce. Nieważne, jakie atrakcje wybierzecie i jak spędzicie swój pobyt. Istotne jest to, że zrobisz niespodziankę partnerce, dowiedziesz, że chcesz sprawiać jej przyjemności, oraz że spędzicie ten czas tylko ze sobą.