fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Spokojne święta rodziny buntowników: święta w hotelu SPA

spa
Nie każdy jest fanem tradycyjnego spędzana Świąt w domu. Wielu ludzi po prostu uważa, że kilka dni gotowania po to, żeby kilka dni siedzieć przy stole i jeść, jest po prostu stratą czasu i energii. Wolą wyjechać gdzieś, odpocząć, poznać nowy kawałek Polski. Dlatego też wiele hoteli wyszło naprzeciw potrzebom tych „buntowników” i co roku przygotowuje specjalne pakiety na świąteczne pobyty dla całych rodzin.

Obżarstwo i oglądanie telewizji? Wolę do SPA!

Święta w Hotelu SPA to idealna alternatywa dla tych, którzy zamiast toczyć rodzinne dyskusje przy stole, wolą zrelaksować się i zadbać o swoją duszę i ciało. A okazuje się, że z roku na rok takich ludzi jest więcej. Zapisanie się na popularne zabiegi w świąteczne dni graniczy nie raz z cudem! Spędzenie Świąt w hotelu to ulga zwłaszcza dla pań domu. Ominie je szał gotowania, zmywania tony naczyń i prasowania obrusów. Wszystko będzie zrobione za nie. Pakiety świąteczne obejmują zawsze tradycyjny posiłek – kolację wigilijną lub wielkanocne śniadanie. Komfort pań nie oznacza więc bynajmniej, że tradycja nie zostanie zachowana.

Nowe miejsce, nowe możliwości

Zamiast przeleżeć kilka dni w łóżku przed telewizorem będzie nas korciło, aby poznać okolicę. Zwłaszcza, jeśli wybierzemy hotel w naprawdę malowniczej. Jeśli tylko dopisze pogoda, wypożycz rower, kajak, kijki do Nordic Walkingu i udaj się na poznawanie nowego. Pakiety świąteczne obejmują często atrakcje dla dzieci. Mogą one nie tylko uczestniczyć w typowo świątecznych aktywnościach, ale również zachęcane są do zabawy w specjalnych salach zabaw pod okiem doświadczonego animatora. To zdecydowanie fajniejszy pomysł na spędzenie kilku dni, niż nudzenie się z tabletem na domowej kanapie. A dla rodziców – chwila wytchnienia i czas tylko dla siebie nawzajem.