fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Urodziny na golasa czyli impreza ze znajomymi w termach

urodziny
Chociaż nagość w Polsce często bywa tematem tabu, jest kilka miejsc, w których jest ona wręcz pożądana. Przykładem może być sauna, w której należy całkiem rozebrać się, by nie doznać poparzeń. Jeśli masz rozrywkową i nieskrępowaną grupę znajomych, pomyśl o świętowaniu najbliższej uroczystości w wyjątkowo „dorosły” sposób.

Przyjęcie… w termach

Zwykłe przyjęcie w restauracji jest fajnym wydarzeniem, lecz na pewno nie niezapomnianym. Jeśli chcesz, by goście wspominali imprezę przez długie lata, dowiedz się o możliwość zorganizowania imprezy w termach lub saunie. Najlepsze hotele, posiadające swoje SPA, przeważnie oferują gotowe pakiety urodzinowe właśnie w swoich „gołych” miejscach. Jak wyglądają urodziny? Hotel rezerwuje część łaźni lub saun tylko dla użytku grupy gości. Aby było weselej, impreza często ma przypominać klimat łaźni w starożytnym Rzymie. Niektóre hotele oferują nawet opiekę animatora! Goście otrzymują togi i wieńce laurowe na głowy. Po zabawie w części term, impreza przenosi się do stołu, gdzie na gości czeka wino i potrawy kuchni śródziemnomorskiej. Jeśli to impreza urodzinowa, na stole pojawi się również i tort. Oczywiście wraz z imprezą można zarezerwować pokoje w hotelu, aby po zabawie każdy mógł odpocząć.

Czy warto?

To dość nietypowy sposób na organizację urodzin. Przed rezerwacją należy porozmawiać ze swoimi gośćmi, czy taki sposób celebracji będzie im odpowiadał. Nie wszyscy w pełni akceptują swoje ciała, dla niektórych może więc to być sytuacja bardzo niekomfortowa. Należy również upewnić się, że goście mogą korzystać z term i saun. Niektórym nie pozwala na to zdrowie, nie można wiec dopuścić do sytuacji, że ktoś zasłabnie. Jednak jeśli wszyscy imprezowicze uwielbiają sauny, wspólna zabawa w nich może być niezapomnianym przeżyciem. To oferta dla ludzi śmiałych, którzy nie wiedza co to znaczy „krępować się” i kochają swoje nawet niedoskonałe ciała takimi, jakie są. Trzeba pamiętać, że seanse w termach mają niepodważalny wpływ na zdrowie i powinno się przeprowadzać je częściej, niż tylko raz do roku.