fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Pomysł na fantastyczny prezent urodzinowy dla drugiej połowy

przyjęcia w spa
Często panowie zastanawiają się na idealnym prezentem urodzinowym dla swojej wybranki. Myślą o tym, by zabrać ją w jakieś piękne miejsce, jednak by nie był to wyjazd zwykły, ale wyraźnie spędzony w atmosferze celebracji jej święta. Najlepsze hotele wychodzą naprzeciw tym potrzebom i oferują specjalne pakiety urodzinowe. Polecamy panom poszukać tego typu ofert – wybranka będzie zachwycona!

Tort i wino

Pakiet urodzinowy to moc atrakcji. Przeważnie dostępnych jest wiele opcji tego pakietu, jednak skupmy się na wyjeździe-niespodziance, organizowanej dla wybranki swojego serca. Co obejmuje pakiet dla dwojga? To oczywiście jest kwestią indywidualną każdego hotelu, jednak najlepsze z nich zapraszają pary do pokoju o podwyższonym standardzie. Jeśli jest taka możliwość, pary decydują się przeważnie na pokój, w którym znajduje się prywatne jacuzzi. Czasami na jubilatkę czekają w pokoju piękne kwiaty. Aby wnieść toast za zdrowie kobiety, wiele hoteli w pakiecie urodzinowym oferuje lampkę wina do uroczystej, trzydaniowej kolacji. Rezerwując pakiet urodzinowy warto zapytać, czy dany hotel jest w stanie dostarczyć do pokoju (lub stolika w restauracji) tort. Najlepsze hotele wykonają tę usługę bez problemu. Jednak to nie koniec atrakcji. Hotele, które posiadają swoje orientalne SPA, w ramach pakietu urodzinowego zapraszają jubilatkę, a czasem nawet wraz z drugą połową na relaksacyjny zabieg.

Okolice

Fundując wybrance serca wyjazd urodzinowy do hotelu ze SPA warto wybrać nie tylko dobry hotel, ale również piękną okolicę. W ciągu dnia zakochana para może wybrać się na wspólny spacer lub przejażdżkę wypożyczonymi rowerami. Idealnie do tego celu Mazury, po których jazda rowerem nie męczy, za to pozwala odkrywać malownicze widoki zachodów słońca nad jeziorami i lasami. Często w lesie można spotkać dzikie sarny, a Ci najczujniejsi wypatrzą być może i łosia. Mazury to również niezliczona ilość zabytków do zwiedzenia, a także dobry dojazd zwłaszcza dla mieszkańców Podlasia, Mazowsza czy Wybrzeża.