fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Najlepsze lekarstwo na walkę ze stresem to wyjazd na Mazury

zwalczanie stresu
Zżera Cię stres? Nie możesz zaznać spokoju i cały czas jesteś myślami w pracy? Pomyśl o krótkich wakacjach od życia. Zostaw w domu laptopa i telefon służbowy i wyjedź na weekend zostawiając na chwilę wszystko za sobą. Wybierz miejsce z dala od miejskiego zgiełku, poświęć ten czas tylko dla siebie i ciesz się ciszą i spokojem.

Mazury

Pojedź na Mazury! To miejsce jak żadne inne kojarzy się z błogą ciszą. Odetchnij pełną piersią świeżym, czystym powietrzem. Przejdź się wieczorem nad jezioro. Posłuchaj rechotu żab i cykania świerszczy. Porozkoszuj się panującym dookoła spokojem i bliskością przyrody. Jeśli chociaż na chwilę będziesz potrafił zapomnieć o problemach dnia codziennego i docenić piękno przyrody wokół – osiągnąłeś cel! Mazury mają w sobie coś magicznego, co nawet zatwardziałego realistę potrafi wprawić w sielski, romantyczny nastrój. Im dłużej się tu przebywa, tym bardziej nieistotny staje się w życiu nowy laptop i samochód, a ważniejszy jest spokój ducha i drobne radości dnia codziennego.

Dobry hotel

Aby pobyt był jeszcze bardziej relaksacyjny wybierz dobry hotel SPA. Po pierwsze, będziesz mógł skorzystać z masaży relaksacyjnych, które potrafią zdziałać cuda. Ukoją nie tylko Twój umysł, ale również i bolące z napięcia mięśnie. Po drugie, hotele SPA z reguły posiadają swój basen. Wieczorem zamiast oglądać telewizję myśląc o pracy, pójdź popływać. Sport powoduje, że nasze ciało zaczyna produkować endorfiny – hormony szczęścia, które redukują stres. Dodatkowo sam szum i kołysanie wody wpływa zbawiennie na ludzki organizm. Jeśli więc nie jesteś fanem pływania, po prostu posiedź w wodzie, lub przybasenowym jacuzzi. W ciągu dnia wybierz się na wycieczkę rowerową lub kajak. Przypomnij sobie, jak beztrosko można spędzać czas będąc spoconym i umazanym po uszy w błocie.