fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Wybór miejsca na rodzinny wyjazd: hotel SPA z basenem

rodzinny wyjazd do Hotelu
Planowanie wyjazdu dla kilku osób w różnym wieku jest nie lada wyczynem. Główna zasada jaką trzeba się kierować to: „dla każdego coś dobrego”, czyli starać się znaleźć miejsce, które zapewni rozrywkę i odpoczynek zarówno maluchom, jak i ich rodzicom. Świetnym wyborem może okazać się hotel SPA z basenem w zielonej okolicy. Takie zestawienie gwarantuje nam dobrą zabawę i podczas słonecznego dnia, i gdy zacznie padać deszcz.

Aktywność i sport

Poszukajmy miejsca otoczonego lasami i wszelkiego rodzaju ścieżkami spacerowymi. Wiele hoteli oferuje wynajem rowerów lub kijków do Nordic Walking, można więc zwiedzać okolicę i jednocześnie ćwiczyć kondycję. Warto zapytać też obsługi o najbliższe boiska do siatkówki lub piłki nożnej i tam zrobić rodzinne zawody. Gdy zdecydowaliśmy się na hotel niedaleko jeziora, a dzieci są wystarczająco duże, weźmy je na kajaki lub rowerki wodne. Pamiętajmy tylko, że maluchy powinny pływać w kapokach! Oczywiście możemy również poleżeć na leżaku czy kocu podczas rodzinnego pikniku. Najważniejsze, by przebywać razem i na świeżym powietrzu.

Słodkie leniuchowanie

A co robić, gdy spadnie deszcz? Wybierzmy się na basen. Kolorowa, dmuchana piłka może odczaruje brzydka pogodę. Rodzice mogą skorzystać z zabiegów SPA, zrelaksować się i odpocząć. Mama może zapisać się na manicure, na który nie miała czasu w ferworze przygotowań do wyjazdu. Wiele hoteli posiada kąciki integracyjne, gdzie można pograć w ping-ponga czy rzutki – zapytajmy o takie miejsce w recepcji. Co ciekawe, niektóre hotele posiadają wręcz atrakcje dedykowane tylko dzieciom! Różnego rodzaju dziecięce kluby wyposażone są w zabawki, drabinki i baseny z kulkami, w których pociechy będą mogły zostawić nadmiar energii. Wybierając hotel nawet na wyjazd w lecie lepiej upewnić się, że będziemy mieli co w nim robić w deszczowy dzień.