fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Konferencje na Mazurach to gwarancja naukowej atmosfery

organizacja konferencji firmowych
Wybranie idealnego miejsca na zorganizowanie konferencji nie jest łatwą sprawą. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników, w tym najważniejszy: ile planujemy zaprosić uczestników? Przeważnie konferencje zbierają do kilkuset uczestników, dlatego do ich organizacji idealnie nadają się duże hotele, posiadające zaplecze do obsługi tylu osób. Możemy być pewni nie tylko, że w sali konferencyjnej komfortowo zmieszczą się wszyscy goście, ale również, że nie zabraknie dla nich miejsc do spania, oraz że zostaną dobrze nakarmieni.

Atmosfera skupienia

Wśród wielu pięknych miejsc w Polsce organizatorzy konferencji najbardziej chwalą sobie Mazury. Zalesione, ciche tereny sprzyjają naukowej atmosferze. Uczestnicy mogą spacerować w przerwach po pobliskich lasach i dyskutować na nurtujące ich tematy. Mazury to przeważnie tereny płaskie, nie ma więc obaw, że goście o mniejszej sprawności fizycznej będą w hotelu uwięzieni. Konferencje na Mazurach to ucieczka od zgiełku miast, biurowców i uczelni. Wybierając hotel warto dopytać się o możliwości proponowanej sali konferencyjnej: ile osób jest w stanie pomieścić, czy dysponuje własnym rzutnikiem i ekranem, oraz czy w hotelu funkcjonuje szybki Internet.

Relaks po pracy umysłowej

Wybierając hotel warto też zwrócić uwagę na atrakcje, jakie oferuje. Chociaż szalone aqua parki są niezwykle popularne, to niekoniecznie wśród starszych profesorów i biznesmenów. Wybierzmy raczej hotel  z termami, saunami lub salonem SPA. Świetnym pomysłem jest też zwykły basen – nic tak nie relaksuje po ciężkim dniu jak dryfowanie na wodzie. Dla osób, które postanowią się integrować do późnych godzin, przyda się hotelowy pub lub dyskoteka. Goście będą się świetnie bawić podczas współzawodnictwa. Dobrze jest więc, gdy hotel oferuje kręgle, bilard, rzutki czy ping-ponga.