fb-script
Adres: Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

Najlepsze miejsce na szkolenie lub imprezę integracyjną

impreza integracyjna
Każda firma chce, aby jej pracownicy dobrze ze sobą żyli. Ponieważ w korporacjach duża cześć z nich nie ma na co dzień ze sobą kontaktu bywa, że ludzie pracują w jednej firmie od lat, ale nie rozpoznają się na korytarzu. Stąd na Zachodzie pojawił się pomysł wyjazdów integracyjnych dla firm, który szybko zawitał też w Polsce. Imprezy integracyjne są często łączone z różnego rodzaju szkoleniami, szefostwo firmy ma więc szansę by upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Jednak wielu szefów często zadaje sobie pytanie: dokąd w tym roku pojechać?

Spokój na uboczu

Do tego celu najlepiej sprawdzają się hotele w cichej, zalesionej okolicy. Po pierwsze, pracownicy skupią się na integracji – nie będą kusiły ich wielkomiejskie z rozrywki na przykład w kasynie obok hotelu. Po drugie: cisza, spokój i zieleń tworzą atmosferę relaksu i wypoczynku, więc pracownicy będą czuli się raczej jak na urlopie niż na przykrym wyjeździe służbowym. Strzałem w dziesiątkę będzie więc na przykład dobry hotel gdzieś na Mazurach. Okoliczne lasy sprzyjają też różnego rodzaju aktywnościom na zewnątrz budynku, można zorganizować różnego rodzaju zawody czy gry terenowe.

Dobry hotel

Bardzo istotny jest też wybór hotelu. Oczywiście musi zapewnić on miejsca noclegowe i wyżywienie dla wszystkich osób. Jeśli na wyjeździe planowane są jakieś szkolenia, w hotelu powinna być odpowiedniej wielkości sala konferencyjna. Jeśli chodzi o część wieczorową, jak wiadomo, żadna integracja nie obejdzie się bez tańca. Idealnie jest więc wybrać hotel, który posiada swoją dyskotekę lub dużą salę, w której można podłączyć sprzęt i zorganizować miejsce do zabawy. Pracownicy na pewno docenią basen w hotelu. Jeśli przy nim znajdują się sauny czy termy, będą mogli odpocząć w nich po trudach szkolenia.